Prižiūrėk Sveikatą.LT

Sveikata, paslaugos, naujienos

Sveikatos priežiūra

Natūralūs vidurius laisvinantys vaistai ir papildai, reguliuojantys žarnyno judėjimą


Daugelis žmonių, ypač moterų, turi problemų dėl vidurių užkietėjimo ar viduriavimo, kurie gali paūmėti tam tikrais metų laikais – daugiausia vasarą – ir tais laikotarpiais, kai gausiai ir gausiai valgo. Atsižvelgiant į šį scenarijų, iš esmės siūlomi du sprendimai: naudoti natūralų vidurius laisvinantį vaistą arba maisto papildą, pagamintą iš augalų, siekiant reguliuoti žarnyno judėjimą, taip pat žinomą kaip natūralus žarnyno reguliatorius.

Žarnyno floros pakitimas gali sukelti vidurių užkietėjimą ir viduriavimą. Esant tokiai situacijai, daugelis žmonių ieško greitų vidurių užkietėjimo sprendimų arba natūralaus vidurius laisvinančio preparato, kurio poveikis labai greitas. Tai drastiški sprendimai, galintys pakenkti mūsų sveikatai; Šia prasme labiau patartina pasirinkti sprendimą, leidžiantį natūraliai reguliuoti žarnyno judėjimą.

Šiame straipsnyje paaiškinsime ypatybes, kurios išskiria kiekvieną iš šių vidurių užkietėjimo sprendimų, kad galėtumėte pasirinkti vieną ar kitą priemonę pagal objektyvius ir moksliškai pagrįstus kriterijus.

Nepaisant to, primename, kad šis turinys yra tik informacinio pobūdžio, o ne nurodymas. Visais atvejais prieš pasirinkdami vidurių užkietėjimo gydymą, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju arba kvalifikuotu šios srities specialistu.

Kas yra natūralus vaistinės vidurius laisvinantis vaistas?

Natūralūs vidurius laisvinantys vaistai, parduodami vaistinėse, yra farmacijos produktai, kurių sudėtyje yra natūralių ingredientų, daugiausia augalų, kurie mažina vidurių užkietėjimą. Kai kurie iš šių augalų turi silpną vidurius laisvinantį poveikį ir gali būti veiksmingi kaip funkcinio vidurių užkietėjimo gydymas, nes palengvina išmatų pašalinimą.

Svarbu atskirti natūralius vidurius laisvinančius vaistus nuo tų, kurių nėra. Šios sekundės gali sukelti neigiamą poveikį pacientui, be kita ko, jos labai dirgina ir daro mūsų organizmą priklausomą nuo jų vartojimo. Kai susiduriame su lėtinio vidurių užkietėjimo atvejais, idealu yra nustatyti, kodėl jis atsiranda, ir gydyti jį nuo pat šaknų, padedant mums ingredientais, kurie padeda reguliuoti žarnyno judėjimą natūraliai ir „nepriverčiant“ jo evakuoti.

Kas yra žarnyno reguliatorius ir kaip jis reguliuoja žarnyno judėjimą?

Taip vadinamas žarnyno tranzito reguliatoriai arba, tiesiog, žarnyno reguliatoriai – prebiotikai, probiotikai ir vidurius laisvinantys žarnyno reguliatoriai – tai natūralūs maisto papildai, kurių tikslas – atkurti žarnyno pusiausvyrą ir taisyklingą veiklą.

Jie ypač skirti esant lėtinių vidurių užkietėjimo problemoms ir turi progresyvesnį bei švelnesnį poveikį nei vidurius laisvinantys vaistai. Žarnyno tranzitą reguliuojančių papildų formulė gali labai skirtis priklausomai nuo kiekvienos gamybos laboratorijos.

Žarnyno tranzito reguliatorius padeda skatinti virškinimą, palengvinti žarnyno judėjimą, normalią žarnyno veiklą ir regeneruoti naudingą žarnyno florą. Yra daug ingredientų, galinčių natūraliai ir veiksmingai reguliuoti žarnyno judėjimą:

  • Virškinimo fermentai: gerina virškinimo pajėgumus per trumpą laiką
  • Žmogaus kilmės probiotinės padermės: pagerina mikrobiotos pusiausvyrą ir generuoja postbiotikus.
  • Šaltalankis: prisideda prie žarnyno gleivinės funkcionalumo, be regeneruojančio poveikio gleivinei.
  • Apelsinų pluoštas: padidina judrumą ir išmatų boliuso dydį, skatina tuštinimąsi.
  • FOS: pagerina mikrobiotos augimo atmosferą ir padidina peristaltinių judesių dažnį.

Visų pirma: pasirūpinkite savo reguliariu žarnyno judėjimu

Prieš pradėdami vartoti vaistus ar maisto papildą, pirmiausia turėtumėte savęs paklausti, ar laikotės tinkamos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo. Ir jei manote, kad jūsų atvejis gali būti rimtas, pirmiausia pasitarkite su gydytoju ir savo patikimu vaistininku, kad jie galėtų patarti, kaip išsirinkti geriausią natūralų vaistinės vidurius laisvinantį vaistą.

Jei atsakymas yra neigiamas, pamirškite vidurius laisvinančius vaistus ir žarnyno reguliatorius ir sutelkite dėmesį į nesveiko maisto pašalinimą iš savo raciono, įtraukdami:

  • Maistas, kuriame gausu skaidulų, pavyzdžiui, kviečių sėlenos, vaisiai ir daržovės bei avižos.
  • Vanduo: išgerkite apie 10 stiklinių vandens per dieną
  • Reguliariai sportuokite arba bent jau vaikščiokite.

Kaip mes visada sakome, sveikata ir gerovė yra ne vienas dalykas, o vientisa ir holistinė visuma, todėl jūs turite rūpintis savo protu, kūnu ir emocijomis.





Source link

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *